TET — بوابة عقارية دولية
TET

Ansamblu cabanute zona Cozieni

Cozieni

68.000 EUR

Ansamblu cabanute zona Cozieni

location_on Cozieni, Buzau

68.000 EUR
562 EUR/mp
ID: VDI559.1219572 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 1
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 2
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 3
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 4
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 5
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 6
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 7
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 8
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 9
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 10
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 11
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 12
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 13
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 14
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 15
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 16
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 17
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 18
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 19
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 20
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 21
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 22
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 23
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 24
Ansamblu cabanute zona Cozieni - foto 25
1 / 25
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 121 mp bathtub 4 băi calendar_today 2015 home 158 mp constr. terrain 1,000 mp teren

الوصف

Compania imobiliara PRO IMOB va propune spre vanzare ansamblu cabanute din lemn situat in zona Cozieni, oras Buzau, ideal pentru cazare, afacere in domeniul turismului sau locuinta personala.
Proprietatea este compusa din 5 corpuri individuale, cu o suprafata totala construita de 158 mp, suprafata utila 121 mp, teren generos de 1000 mp si deschidere de 21 ml.

Constructiile au structura din lemn (an constructie 2015) fiind bine intretinute si compartimentate astfel:
C1 ndash; 25 mp: 1 camera + baie
C2 ndash; 16 mp: 1 camera + baie
C3 ndash; 8 mp: 1 camera
C4 ndash; 31 mp: 1 camera + baie + minibalcon
C5 ndash; 41 mp: 2 camere incalzite cu soba dubla pe lemne + hol + baie + terasa + bucatarie

Tiroliana copii
Curte libera generoasa pentru relaxare si activitati recreative
In spatele proprietatii are curs Paraul Balaneasa

Avantaje:
Perfect pentru pensiune, retreat-uri tematice, tabere sau locuinta familiala cu aer de vacanta.
Aproape de transport in comun, scoli, farmacii
Disponibil imediat
Suntem deschisi si la un schimb cu studio in Mamaia Nord sau Navodari cu diferenta.
Pentru mai multe detalii si vizionari, contactati-ne la numar de telefon din anunt sau pe WhatsApp.