TET — بوابة عقارية دولية
TET

Vanzare 1/2 duplex 5 camere

Giroc

199.000 EUR

Vanzare 1/2 duplex 5 camere

location_on Giroc, Timis

199.000 EUR
1.730 EUR/mp
ID: VDI585.1206984 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 1
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 2
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 3
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 4
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 5
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 6
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 7
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 8
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 9
Vanzare 1/2 duplex 5 camere - foto 10
1 / 10
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 115 mp bathtub 3 băi calendar_today 2025 home 115 mp constr. terrain 270 mp teren

الوصف

1/2 Duplex de vacirc;nzare in Giroc, aproape de benzineria ESO , (zona Luna).V#259; propunem spre vacirc;nzare un duplex modern, situat icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; la intrarea icirc;n Giroc, la aproximativ 5 minute de benzineria ESO, cu acces rapid c#259;tre Timi#537;oara.Locuin#539;a este ideal#259; pentru o familie care icirc;#537;i dore#537;te confort, spa#539;iu #537;i lini#537;te.Caracteristici principale:bull; Suprafa#539;#259; util#259;: 115 mpbull; Teren: 270 mpbull; 5 camerebull; Buc#259;t#259;rie icirc;nchis#259;bull; 3 b#259;ibull; Teras#259; mare acoperit#259;: 15 mpbull; Locuri de parcarebull; Gard din pl#259;ci din betonbull; Poart#259; acces auto #537;i poart#259; pietonal#259;CompartimentareParterbull; Baiebull; Buc#259;t#259;rie icirc;nchis#259;bull; Living spa#539;ios #537;i luminos cu ie#537;ire pe teras#259;bull; Birou / camer#259;bull; Teras#259; mare acoperit#259;Etajbull; 3 dormitoarebull; 2 b#259;ibull; DressingFinisaje la alegere!Predare la cheie!Proprietatea se poate vedea oricacirc;nd, cu programare.Pre#539;: 199.000euro;Comision agentie: 3% 0732 335 392

المواصفات

رقم VDI585.1206984
نوع العقار Case/Vile
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 115 م²
المساحة المبنية 115 م²
مساحة الأرض 270 م²
الغرف 5
الحمامات 3
سنة البناء 2025
Preț/mp 1.730 EUR/mp

السعر السوقي

Preț cerut: 199.000 €
137.000 € 320.000 €
property.avg_area219.200 €
property.similar_lbl5

40% dintre proprietățile similare din Giroc au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ case/vile — Giroc في Giroc. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.