TET — بوابة عقارية دولية
TET

Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon

Bucuresti, Basarabia

3.200.000 EUR

Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon

location_on Bucuresti, Basarabia, Bucuresti Ilfov

3.200.000 EUR
1.066 EUR/mp
ID: VDI593.1210389 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 1
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 2
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 3
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 4
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 5
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 6
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 7
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 8
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 9
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 10
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 11
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 12
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 13
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 14
Spatiu birouri zona Basarabia - Faur - Pantelimon - foto 15
1 / 15
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 5 cam. square_foot 3,000 mp layers Et. 1 calendar_today 1970 home 3,000 mp constr.

الوصف

Spatiu de birouri de vanzare, dispus pe 2 etaje, 3000 mp.Fiecare etaj este impartit in 4 sali multifunctionale (meeting/training), camera server, bucatarie- restul open space.Pardoseli flotante, mocheta, tavane fonic-absorbante, tamplarie PVC.Toate utilitatile: energie electrica, apa, canalizare, gaze, centrala termica proprie, instalatii A/C, generator propriu pentru intreaga cladireLocuri de parcare disponibile.Acces facil: Statie metrou (la 50 m), linii tramvai, autobuzIdeal Call Center sau Companii IT, back office pentru banci, proiectare

المواصفات

رقم VDI593.1210389
نوع العقار Birouri
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 3,000 م²
المساحة المبنية 3,000 م²
الغرف 5
الطابق 1
سنة البناء 1970
Preț/mp 1.066 EUR/mp
Tip ofertă Spatii Birouri

location_on الموقع

Basarabia, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 3.200.000 €
140.000 € 8.900.000 €
property.avg_area1.598.992 €
property.similar_lbl28

82% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.

اعثر على المؤشرات العقارية لـ birouri — Basarabia, Bucuresti في Basarabia, Bucuresti. استخدم أداة المؤشرات العقارية في TET لمتابعة تطور الأسعار ومتوسط المدينة.