ID: VDI645.1226533

INTEGRIS Garsoniera decomandata,tip D,Sanmartin,Oradea,Bihor

Sanmartin, Bihor
49.800 EUR · 1.627 EUR/mp
Ioana Bonca
Integris Imobiliare
0746316845
office@integrisimobiliare.ro
1
الغرف
1
Bai
30.6 mp
Suprafata
4
الطابق
1980
An constructie
Descriere:
INTEGRIS Imobiliare ofera spre vanzare,in EXCLISIVITATE:Garsoniera decomandata,Sanmartin,zona Metropolitana Oradea,BihorSituata la etajul 4 al unui bloc tip D cu 4 etaje(cu acoperis) la doar 2.2 km de Baile Felix si la mai putin de 5 km de Municipiul Oradea.Proximitati: parc,scoala,gradinita,magazine,mijloace de transport in comun,biserica,primaria,etc. Compusa din:1 camera,1 baie cu cada,1 bucatarie,1 debara,1 balcon inchisGarsoniera se vinde mobilata si utilata conform fotografii, si este imediat ocupabila.Suprafata utila: 30.6 mpPozitionarea excelenta face aceasta proprietate ideala atat pentru locuit cat si pentru inchiriat in regim hotelier.Pret: 49.800 euro negociabil 0% COMISIONTelefon: 0746/316 845 Ioana
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila30.6 mp
Suprafata construita30.6 mp
الغرف1
Bai1
الطابق4
An constructie1980