ID: VDI662.1226397

STUDIO MAMAIA NORD - BLOC PRIMA LINIE LA MARE

Mamaia-Sat, Exterior Nord, Constanta
68.000 EUR · 2.244 EUR/mp
Luana Melniciuc
CHESTERTONS
0773314822
luana.melniciuc@tet.ro
1
الغرف
1
Bai
30.3 mp
Suprafata
4
الطابق
2021
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Va propunem spre vanzare un studio situat in Mamaia Nord, intr-un bloc prima linie la mare. La etajul 4, intr-un bloc cu lift, in suprafata utila de 31 de mp si totala de 41 mp, acesta este mobilat si utilat modern, finisaje calitative, disponibil imediat! Dispune de un balcon mare, elegant , cu sticla ultrasecurizata, de pe care puteti admira marea. Parcare rezervata cu contract de rezervare pe tot parcursul anului. Ideal pentru investitie dar si pentru locuinta permanenta. In apropiere aveti supermarketuri, magazine, restaurante, cluburi,transport in comun iar cand iesiti din bloc pasiti direct pe faleza. Pentru orice alte detalii, va stau la dispozitie! ID intern: TET0013783.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila30.3 mp
Suprafata construita40.2 mp
الغرف1
Bai1
الطابق4
An constructie2021