ID: VDI662.1226240

Apartament 3 camere de vanzare in zona Teatrul Masca

Bucuresti, Bucurestii Noi, Bucuresti Ilfov
180.000 EUR · 2.630 EUR/mp
Floria Simion
CHESTERTONS
0723232359
floria.simion@tet.ro
3
الغرف
1
Bai
68.45 mp
Suprafata
parter
الطابق
2011
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Apartament 3 camere, partial mobilat-utilat in zona Bucurestii Noi-Teatrul Masca. Compartimentarea interioara este de tip semidecomandat. Apartamentul este situat la l parter/4. Suprafata utila a apartamentului este de 68.45 mp, suprafata construita este 84.10 mp, confort: 1.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila68.45 mp
Suprafata construita68.45 mp
الغرف3
Bai1
الطابقparter
An constructie2011