ID: VDI662.1225517

Apartament premium cu 3 camere, finisaje de lux si design modern, Constanta

Constanta, Ultracentral, Constanta
190.000 EUR · 2.873 EUR/mp
Isabela Mocianu
CHESTERTONS
0773314822
isabela.mocianu@tet.ro
3
الغرف
2
Bai
66.14 mp
Suprafata
4
الطابق
1982
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, modern si luminos, situat intr-o zona centrala si foarte bine conectata, pe Bulevardul Ferdinand. Locuinta se afla la etajul 4 /4 al unui imobil bine intretinut si beneficiaza de finisaje de top, design contemporan si compartimentare eficienta. Compartimentarea interioara este de tip decomandat. Suprafata utila a apartamentului este de 66,14 mp, suprafata construita este 74,16 mp, confort: 1. Dotari: apometre, contor gaz. Imobilul in care este amplasat apartamentul este un bloc de 4 etaje, construit in anul 1982. Apartamentul se ofera spre vanzare mobilat si utilat complet. Utilitati: curent, apa, gaz, calorifere, centrala termica, aer conditionat, internet prin cablu, wireless. Finisaje: stare interior-finisat ultramodern, parchet, gresie, faianta, tamplarie de profil PVC , usa metalica la intrare, usi interior din lemn. Apartamentul dispune de un living spatios, doua dormitoare confortabile, bucatarie comp...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila66.14 mp
Suprafata construita74.16 mp
الغرف3
Bai2
الطابق4
An constructie1982