ID: VDI662.1225516

Apartament modern 2 camere Compozitori, Constanta

Constanta, Energia, Constanta
113.000 EUR · 2.374 EUR/mp
Adrian Gheorghe
CHESTERTONS
0723232359
adrian.gheorghe@tet.ro
2
الغرف
1
Bai
47.6 mp
Suprafata
3
الطابق
2011
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Va prezentam un apartament modern, complet mobilat si utilat, gata de mutare, cu finisaje premium si dotari peste medie. Obloane electrice la geamuri Frigider side by side Samsung cu dozator apa/gheata Cuptor electric si cuptor microunde incorporabile Whirlpool 6th Sense Plita inductie Whirlpool Masina de spalat vase Bosch Masina de spalat rufe cu uscator LG TV Samsung QLED 140 cm + TV Samsung 3D 120 cm Filtru apa cu osmoza inversa in 7 trepte Gresie import Italia Parchet din lemn de cires Baie cu cada cu hidromasaj ID intern: TET0022302
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila47.6 mp
Suprafata construita54.04 mp
الغرف2
Bai1
الطابق3
An constructie2011