ID: VDI379.1219477

130 mp utili, 3 camere, Silver Mountain, Poiana Brasov

Poiana Brasov, Brasov
290.000 EUR · 2.214 EUR/mp
Iuliana Marin
Regis Imobiliare
0740041549
iuliana.marin@regisimobiliare.ro
3
الغرف
2
Bai
131 mp
Suprafata
1
الطابق
2009
An constructie
Descriere:
Regis Imobiliare va prezinta la vanzare, Apartament cu 3 camere, 154 mp ( 131 mp utili si 23 mp terase ) Silver Mountain, Poiana Brasov, loc de parcare subteranApartamentul este situat in statiunea turistica Poiana Brasov, in complexul rezidential Silver Mountain. Resortul dispune de: sala de fitness, jacuzzi, piscina interioara, piscina exterioara infinity incalzita, sauna umeda si uscata), restaurant, club si 2 sali de conferinta.Apartamentul isi rasfata locatarii prin privelisti relaxante din fiecare camera si confort termic sporit.Cei 154 mp sunt armonios impartiti dupa cum urmeaza:- living;- zona matrimoniala formata din dormitor, dresing si baie;- dormitor II cu baie proprie;- bucatarie;- holuri- doua terase in suprafata de aproximativ 23 mpApartamentul se vinde mobilat si utilat complet.Particularitati care te fac sa te simti minunat in acest apartament:- Usa metalica dotata cu incuietoare smart controlata de pe telefonul mobil;- Pardoseala Gerflor, respectiv placi ceramice in b...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila131 mp
Suprafata construita154 mp
الغرف3
Bai2
الطابق1
An constructie2009