Casa cu 3 camere si 8.914 mp de teren | Acces din DN 19A - Petea
Satu Mare, Vest, Satu Mare
58.000 EUR
· 829 EUR/mp
Thomas Dunca
Caserom
0770154910
contact@caserom.ro
3
الغرف
1
Bai
70 mp
Suprafata
1970
An constructie
Descriere:
Casa cu trei camere #537;i teren intravilan de 8.914 mp aflat#259; icirc;n localitatea Petea, situat#259; la doar 500 de metri de Vama Petea #537;i la 7 km de ora#537;ul Satu Mare. Aceast#259; proprietate se bucur#259; de o localizare excelent#259;, avacirc;nd o deschidere de 23 ml #537;i acces direct din drumul na#539;ional DN 19A, ceea ce faciliteaz#259; deplasarea rapid#259; #537;i comod#259;. Icirc;n partea dreapt#259; a propriet#259;#539;ii se afl#259; #537;i un drum agricol, oferind un acces suplimentar #537;i posibilit#259;#539;i diverse de utilizare a terenului.
Casa are o suprafa#539;#259; construit#259; de 87.50 mp #537;i este compus#259; din trei camere. Icirc;n trecut, aceast#259; cas#259; a func#539;ionat ca magazin, ceea ce sugereaz#259; c#259; spa#539;iul interior este versatil #537;i poate fi adaptat pentru diverse utiliz#259;ri, fie c#259; este vorba de locuin#539;#259; sau o mic#259; afacere. Structura solid#259; #537;i designul func#539;ional al casei permit o reconf...