ID: VDI339.1212885

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Satu Mare, Micro 16, Satu Mare
69.000 EUR · 1.023 EUR/mp
Cristian Piscoran
Caserom
0758982828
investconsultimobiliare@gmail.com
3
الغرف
1
Bai
67.43 mp
Suprafata
3
الطابق
1980
An constructie
Descriere:
V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat icirc;n cartierul Micro 16, pe strada F#259;g#259;ra#537;ului, nr. F17, icirc;n municipiul Satu Mare. Apartamentul se afl#259; la etajul 3 din 4 al unui imobil bine icirc;ntre#539;inut, cu acces securizat prin interfon #537;i o cas#259; a sc#259;rii curat#259;. Locuin#539;a are o suprafa#539;#259; util#259; total#259; de 67,43 mp #537;i este compartimentat#259; eficient astfel: un hol de acces care face leg#259;tura cu primul dormitor #537;i cu buc#259;t#259;ria icirc;nchis#259;. Din acela#537;i hol se intr#259; icirc;n camera de zi, spa#539;ioas#259; #537;i luminoas#259;, care ofer#259; acces c#259;tre un balcon complet icirc;nchis. Din living se face trecerea c#259;tre un al doilea hol, ce asigur#259; accesul c#259;tre baia prev#259;zut#259; cu geam pentru aerisire natural#259; #537;i c#259;tre al doilea dormitor, acesta avacirc;nd ie#537;ire pe cel de-al doilea balcon. Apartamentul este dotat cu u#537...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila67.43 mp
Suprafata construita75 mp
الغرف3
Bai1
الطابق3
An constructie1980