ID: VDI629.1210366

Apartament 3 camere semidecomandat, rogerius

Oradea, Central, Bihor
93.500 EUR · 1.670 EUR/mp
Luca Rizzi
Simra Imobiliare
0770515768
lucasimraimobiliare@gmail.com
3
الغرف
1
Bai
56 mp
Suprafata
2
الطابق
1975
An constructie
Descriere:
SIMRA Imobiliare V#259; propunem spre vacirc;nzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat icirc;n zona Rogerius ndash; o zon#259; apreciat#259; pentru accesibilitate #537;i facilit#259;#539;i. Imobilul este compartimentat eficient #537;i este compus din: 2 dormitoare living cu buc#259;t#259;rie open space 1 baie 1 hol Apartamentul ofer#259; un spa#539;iu bine organizat, ideal atacirc;t pentru locuit, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie, fiind situat icirc;ntr-o zon#259; accesibil#259; #537;i icirc;n apropiere de mijloacele de transport icirc;n comun. Se vinde mobilat #537;i utilat, conform pozelor prezentate. 0770515768 Luca RizziPre#539;: 93.500 euro;
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila56 mp
Suprafata construita60 mp
الغرف3
Bai1
الطابق2
An constructie1975