ID: VDI655.1210258

Vanzare casa 5 camere | Dobroesti | 3 bai | 183mp| 2026|Comision 0%

Dobroesti, Bucuresti Ilfov
269.900 EUR · 1.730 EUR/mp
Robert Milca
Rim Imobilare
0730692057
office@rimimobiliare.ro
5
الغرف
3
Bai
156 mp
Suprafata
1
الطابق
2026
An constructie
Descriere:
Cas#259; individual#259; P+1+Pod ndash; Bulevardul Nordului 65, Dobroe#537;ti,0% COMISION!Cas#259; modern#259;, ideal#259; pentru familie, situat#259; icirc;ntr-o zon#259; lini#537;tit#259; #537;i icirc;n plin#259; dezvoltare, cu acces rapid c#259;tre ora#537;. Teren: 325 mp | Deschidere: 16 mSuprafa#539;#259; construit#259;: Parter 100 mp | Etaj 83,4 mp | Teras#259; 18 mp Compartimentare: 4 camere, inclusiv dormitor matrimonial cu baie proprie #537;i balcon privat Living spa#539;ios #537;i luminos Buc#259;t#259;rie open-space, cu posibilitate de icirc;nchidere 3 b#259;i moderneConstruc#539;ie: Regim de icirc;n#259;l#539;ime P+1+Pod Plac#259; de beton armat peste etajDot#259;ri premium: Icirc;nc#259;lzire icirc;n pardoseal#259; Geamuri tripan Salamander Izola#539;ie polistiren 10 cm #538;igl#259; metalic#259; Bilka matt premium U#537;#259; metalic#259; de intrare 145 cm l#259;#539;ime Balcoane cu sticl#259; securizat#259;Exterior: Fa#539;ad#259; modern#259; cu piatr#259; natural#25...
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila156 mp
Suprafata construita184 mp
Suprafata teren325 mp
الغرف5
Bai3
الطابق1
An constructie2026