ID: VDI446.1207630

INTRETINUT! Ap 2 camere Decomandat etaj 4, zona Obor

Braila, Obor, Braila
48.000 EUR · 857 EUR/mp
Cristi Bastiurea
Cristian Imobiliare
0752445301
cristy_basta@yahoo.com
2
الغرف
1
Bai
56 mp
Suprafata
4
الطابق
1980
An constructie
Descriere:
*INTRETINUT! Apartament 2 camere DECOMANDAT, etaj 4, zona Obor *Centrala termica *Termopan exterior *Usi la interior din MDF *Balcon de 7m inchis in termopan *Izolat exterior *Geam la baie *Faianta, gresie *Parchet *Cadastru *Ramane mobila de bucatarie *Cadastru Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS 8616 amp;03
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila56 mp
Suprafata construita56 mp
الغرف2
Bai1
الطابق4
An constructie1980