ID: VDI446.1207113

Ap 3 camere, conf 1 decomandat, Progresu, etaj 3, bucatarie mobilata

Braila, Progresu, Braila
57.990 EUR · 805 EUR/mp
Liviu Puznava
Cristian Imobiliare
0723161318
puzvanli@yahoo.com
3
الغرف
2
Bai
72 mp
Suprafata
3
الطابق
1980
An constructie
Descriere:
Apartament 3 camere, decomandat, confort 1, Progresu, bucataria mobilata *Centrala termica *Termopan exterior *2 balcoane - unul 7m in termopan, unul de 3 m in cornier *2 grupuri sanitare *Usi balcon termopan *2 aparate aer conditonat *Parchet, faianta, gresie *Geam la baie Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila CRS8990 amp;04
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila72 mp
Suprafata construita72 mp
الغرف3
Bai2
الطابق3
An constructie1980