TET — بوابة عقارية دولية
TET

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

Popesti-Leordeni, Fermei

71.470 EUR

#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 -

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

71.470 EUR
1.400 EUR/mp
ID: VDI643.1206443 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 - - foto 1
#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 - - foto 2
#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 - - foto 3
#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 - - foto 4
#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 - - foto 5
#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 - - foto 6
#SECTOR 4 | Apartament cu 2 camere | decomandat - STB 241 - - foto 7
1 / 7
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2025 home 51 mp constr.

الوصف

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, in Sectorul 4 - Postalionului .Dispune de o suprafata utila totala de 51.05 mp si este disponibil pe etaje intermediare .Se preda complet finisat, la cheie .Disponibilitati imobil : garsoniere, apartamente cu 2 si 3 camere .Se pot achizitiona si locuri de parcare la pretul de 7.770 euro, tva inclus cele exterioare sau 9.990 euro, tva inclus cele acoperite .Termen finalizare : Decembrie 2026 .Pret : 71.740 euro + TVA Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contata la 0729.233.993Alexandru Radu

المواصفات

رقم VDI643.1206443
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 51 م²
المساحة المبنية 51 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 6
سنة البناء 2025
Preț/mp 1.400 EUR/mp

location_on الموقع

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

مشاركة
verified Comision 0% cumpărător

السعر السوقي

Preț cerut: 71.470 €
44.950 € 265.000 €
property.avg_area107.373 €
property.similar_lbl501

12% dintre proprietățile similare din Popesti-Leordeni au prețul mai mic.

حاسبة القرض العقاري

قيمة العقار