TET — بوابة عقارية دولية
TET

Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1...

Timisoara, Sagului

55.900 EUR

Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1 lângă Bega Bujorilor

location_on Timisoara, Sagului, Timis

55.900 EUR
1.433 EUR/mp
ID: VDI592.1209964 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 1
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 2
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 3
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 4
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 5
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 6
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 7
Investiție sigura , 2 garsoniere independente ,Etaj 1  lângă Bega Bujorilor - foto 8
1 / 8
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 39 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 1985 home 39 mp constr.

الوصف

Investi#539;ie sigur#259; / 2 garsoniere independente / Etaj 1 / lacirc;ng#259; Bega Bujorilor
V#259; propunem spre vacirc;nzare o proprietate ideal#259; pentru investi#539;ie, situat#259; icirc;n zona Buzia#537;ului, la cacirc;teva minute de Centrul Comercial Bega Bujorilor. Apartamentul a fost recompartimentat inteligent icirc;n dou#259; garsoniere complet independente, fiecare avacirc;nd intrare separat#259;, baie proprie #537;i buc#259;t#259;rie individual#259;.
Suprafa#539;#259; util#259; per garsonier#259;: 19,5 mpCompartimentare: camer#259;, buc#259;t#259;rie, baie, acces individualEtaj: 1
Dot#259;ri:
central#259; termic#259; proprie
aer condi#539;ionat
b#259;i cu cabin#259; de du#537;
buc#259;t#259;rii separate
spa#539;ii luminoase
finisaje moderne
proprietate liber#259;, disponibil#259; imediat
Avantaje majore:
dou#259; unit#259;#539;i locative distincte
posibilitate de icirc;nchiriere separat#259;
randament investi#539;ional foarte bun
etaj intermediar, foarte c#259;utat
pozi#539;ionare excelent#259; lacirc;ng#259; centru comercial, transport public #537;i facilit#259;#539;i urbane
Estimare chirie: 180ndash;220 euro; / garsonier#259;Randament poten#539;ial: pacirc;n#259; la aproximativ 9% anual
Proprietatea reprezint#259; o oportunitate excelent#259; pentru investitori sau pentru achizi#539;ie cu scop de venit pasiv stabil.
Pre#539;: 56.000 euro;
Pentru detalii #537;i vizionare, v#259; rug#259;m s#259; ne contacta#539;i.