TET — بوابة عقارية دولية
TET

Garsoniera confort 1, 30 mp, Diponibila Imediat, Hipodrom

Braila, Hipodrom

27.500 EUR

Garsoniera confort 1, 30 mp, Diponibila Imediat, Hipodrom

location_on Braila, Hipodrom, Braila

27.500 EUR
917 EUR/mp
ID: VDI446.1209211 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Garsoniera confort 1, 30 mp, Diponibila Imediat, Hipodrom - foto 1
Garsoniera confort 1, 30 mp, Diponibila Imediat, Hipodrom - foto 2
Garsoniera confort 1, 30 mp, Diponibila Imediat, Hipodrom - foto 3
Garsoniera confort 1, 30 mp, Diponibila Imediat, Hipodrom - foto 4
Garsoniera confort 1, 30 mp, Diponibila Imediat, Hipodrom - foto 5
1 / 5
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 30 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1978 home 30 mp constr.

الوصف

Garsoniera confort 1 semidecomandat, Disponibila Imediat
* Zona Hipodrom
* Izolata termic exterior
* Centrala termica
* Hidroizolatie noua
* Termopan exterior
* Usa metalica
* Posibilitate personalizare dupa bunul plac
* Acte la zi
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS6860
amp;12

المواصفات

رقم VDI446.1209211
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 30 م²
المساحة المبنية 30 م²
الغرف 1
الحمامات 1
الطابق 4
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1978
Preț/mp 917 EUR/mp

location_on الموقع

Hipodrom, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 27.500 €
23.000 € 169.899 €
property.avg_area61.990 €
property.similar_lbl562

1% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.