TET — بوابة عقارية دولية
TET

Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila

Braila, Independentei

120.000 EUR

Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila

location_on Braila, Independentei, Braila

120.000 EUR
1.132 EUR/mp
ID: VDI662.1225234 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 1
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 2
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 3
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 4
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 5
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 6
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 7
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 8
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 9
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 10
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 11
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 12
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 13
Duplex Indepententei - Calea Galati - vanzare - Braila - foto 14
1 / 14
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 106 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 2017 home 121 mp constr.

الوصف

Excelenta prin experienta!
Duplex in zona centrala, b-dul Independentei - Calea Galati.
Compartimentarea interioara este de tip decomandat.
Duplexul este situat la etajele 3 si 4 ( mansarda )
Suprafata utila este de 106 mp, suprafata totala este de 121 mp.
Primul nivel are un living elegant - bucatarie deschisa - dormitor - baie - 1 balcon
Al doilea nivel are 2 dormitoare - baie - balcon
Imobilul in care este amplasata proprietatea este un bloc cu 3 etaje + mansarda locuibila.
Izolatie termica exterior cu polistiren expandat de 10 cm grosime + izolatie termica la mansarda cu vata minerala de 20 cm grosime, tamplarie PVC cu geam termopan si rulouri exterioare la ferestre etaj 3 si la mansarda sunt ferestre PVC cu geam termopan si ferestre Velux.
Finisaje interioare - lux - pardoseli cu parchet + gresie, pereti cu vopsea lavabila + faianta.
Proprietatea se vinde mobilata si utilata.
Mentionez ca blocul are lift si camere de supraveghere la exterior..

المواصفات

رقم VDI662.1225234
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 106 م²
المساحة المبنية 121 م²
الغرف 4
الحمامات 2
الطابق 3
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 2017
Preț/mp 1.132 EUR/mp

location_on الموقع

Independentei, Braila, Braila (localizare aproximativă)