TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de v&#...

Chisoda

197.000 EUR

Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare

location_on Chisoda, Timis

197.000 EUR
1.775 EUR/mp
ID: VDI624.1209747 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 1
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 2
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 3
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 4
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 5
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 6
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 7
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 8
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 9
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 10
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 11
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 12
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 13
Apartament cu 4 camere utilat și mobilat premium de vânzare - foto 14
1 / 14
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 111 mp bathtub 3 băi layers Et. 2 calendar_today 2024 home 128 mp constr.

الوصف

V#259; propun spre vacirc;nzare un apartament modern cu 4 camere cu o suprafa#539;#259; util#259; de 111 mp, situat la etajul 2. Imobilul este atent finisat #537;i bine compartimentat, situat ultracentral icirc;n Chi#537;oda pe o strad#259; asfaltat#259;, icirc;ntr-o zon#259; cu acces rapid la multiple facilit#259;#539;i urbane. Apartamentul beneficiaz#259; #537;i de 2 locuri de parcare.Proprietatea se eviden#539;iaz#259; prin finisaje premium, spa#539;ii bine delimitate #537;i un nivel ridicat de confort, fiind ideal#259; atacirc;t pentru locuire personal#259;, cacirc;t #537;i pentru investi#539;ie.Compartimentare :Living spa#539;iosBuc#259;t#259;rie icirc;nchis#259;, utilat#259; #537;i mobilat#259; completDou#259; dormitoare mobilate completO camer#259; ideal#259; pentru studiu sau birouTrei b#259;i mobilate complet, una este dotat#259; cu ma#537;in#259; de sp#259;lat #537;i usc#259;torDou#259; balcoane deschise cu mobilier tip bistroDot#259;ri #537;i beneficii :Central#259; termic#259; proprie ndash; eficien#539;#259; energetic#259; #537;i control individual al costurilorInterfonDou#259; locuri de parcarePozi#539;ie ultracentral#259;Construc#539;ie amplasat#259; pe strad#259; asfaltat#259;Localizare excelent#259; :Icirc;n imediata apropiere reg#259;sim :Restaurante (Cuina)Supermarket-uri: LidlB#259;nciFarmacii#536;coal#259;Parc pentru copiiZona ofer#259; echilibrul perfect icirc;ntre confort urban #537;i acces rapid la servicii esen#539;iale, fiind potrivit#259; pentru tineri profesioni#537;ti, cupluri sau familii la icirc;nceput de drum.Pre#539;: 197.000 euro; (TVA inclus)Disponibil imediatO proprietate preg#259;tit#259; pentru mutare, f#259;r#259; investi#539;ii suplimentare, icirc;ntr-o zon#259; cu cerere constant#259; pe pia#539;#259;.Pentru informa#539;ii suplimentare sau programarea unei vizion#259;ri, v#259; stau la dispozi#539;ie.

المواصفات

رقم VDI624.1209747
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 111 م²
المساحة المبنية 128 م²
الغرف 4
الحمامات 3
الطابق 2
إجمالي الطوابق 2
سنة البناء 2024
Preț/mp 1.775 EUR/mp