TET — بوابة عقارية دولية
TET

Bucovina - 3 camere - 2 bai - Decomandat

Timisoara, Bucovina

117.000 EUR

Bucovina - 3 camere - 2 bai - Decomandat

location_on Timisoara, Bucovina, Timis

117.000 EUR
1.696 EUR/mp
ID: VDI526.1215315 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 1
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 2
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 3
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 4
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 5
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 6
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 7
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 8
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 9
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 10
Bucovina - 3 camere - 2 bai -  Decomandat - foto 11
1 / 11
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 69 mp bathtub 2 băi layers Et. 4 calendar_today 1987 home 72 mp constr.

الوصف

Apartament 3 camere decomandat zona Bucovina
Se ofera spre vanzare apartament spatios cu 3 camere compartimentare decomandata ideal pentru confortul unei familii Proprietatea dispune de 2 bai 2 balcoane si doar 2 apartamente pe nivel pentru mai multa intimitate
Situat pe strada Constantin Stere intr o zona linistita si bine conectata
Apartamentul se poate achizitiona la stadiul actual sau finalizat la cheie in functie de preferintele cumparatoruluiPret mediu al pietei 1700 Euro/mp
Pentru mai multe detalii mesaj in privat

المواصفات

رقم VDI526.1215315
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 69 م²
المساحة المبنية 72 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 4
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1987
Preț/mp 1.696 EUR/mp

location_on الموقع

Bucovina, Timisoara, Timis (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 117.000 €
49.900 € 359.900 €
property.avg_area117.870 €
property.similar_lbl38

58% dintre proprietățile similare din Timisoara au prețul mai mic.