TET — بوابة عقارية دولية
TET

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Bucuresti, Aparatorii Patriei

122.000 EUR

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

location_on Bucuresti, Aparatorii Patriei, Bucuresti Ilfov

122.000 EUR
1.768 EUR/mp
ID: VDI643.1206579 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 1
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 2
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 3
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 4
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 5
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 6
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 7
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 8
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 9
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 10
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 11
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 12
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 13
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 14
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 15
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 16
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 17
Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou - foto 18
1 / 18
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 69 mp bathtub 2 băi layers Et. 6 calendar_today 2026 home 69 mp constr.

الوصف

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vacirc;nzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil icirc;ntr-un complex reziden#539;ial modern, situat la doar 12 minute de sta#539;ia de metrou Ap#259;r#259;torii Patriei. Proiectul se remarc#259; prin: bull; Icirc;nc#259;lzire prin pardoseal#259; bull; Finisaje premium la alegere Avantaje: bull; Complex situat la 10 minute de Parcul Tudor Arghezi bull; Metrou Aparatorii Patriei 12 minute bull; Acces rapid la Lidl #537;i Kaufland (4 minute, Bd. Metalurgiei) bull; Parc#259;ri disponibile atacirc;t la exterior, cacirc;t #537;i subterane Finalizare proiect:Iulie 2026 Tipuri de locuin#539;e disponibile: bull; Garsoniere bull; Apartamente cu 2 #537;i 3 camere Pre#539;uri icirc;ncepacirc;nd de la: 60000 EUR Poze cu titlu informativ !!! Pentru mai multe detalii #537;i program#259;ri vizion#259;ri, contacta#539;i Marius Nicolae
0739 922 876

المواصفات

رقم VDI643.1206579
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 69 م²
المساحة المبنية 69 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 6
إجمالي الطوابق 6
سنة البناء 2026
Preț/mp 1.768 EUR/mp

location_on الموقع

Aparatorii Patriei, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 122.000 €
499 € 3.500.000 €
property.avg_area181.530 €
property.similar_lbl4127

47% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.