TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare

Braila, Viziru 3

59.000 EUR

Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare

location_on Braila, Viziru 3, Braila

59.000 EUR
766 EUR/mp
ID: VDI662.1225232 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 1
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 2
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 3
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 4
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 5
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 6
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 7
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 8
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 9
Apartament 4 cam. - Viziru - Braila - vanzare - foto 10
1 / 10
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 77 mp bathtub 2 băi layers Et. 6 calendar_today 1976 home 80 mp constr.

الوصف

Excelenta prin experienta!
Apartament 4 camere, mobilat, Viziru 3.
Compartimentarea interioara este de tip decomandat.
Apartamentul este situat la etajul 6/10.
Suprafata totala a apartamentului este de 80 mp, suprafata construita este de 96 mp.
Apartamentul are un living spatios, 3 dormitoare, bucatarie separata, 2 bai, hol acces si 2 balcoane.
Imobilul in care este amplasat apartamentul este un bloc construit in anul 1976.
Utilitati: curent, apa, gaz, canalizare.
Finisaje: stare interioara - decent.
Apartamentul se ofera la vanzare mobilat si utilat.
Loc parcare: in fata blocului.
Mentionez ca liftul este nou..

المواصفات

رقم VDI662.1225232
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 77 م²
المساحة المبنية 80 م²
الغرف 4
الحمامات 2
الطابق 6
إجمالي الطوابق 10
سنة البناء 1976
Preț/mp 766 EUR/mp

location_on الموقع

Viziru 3, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 59.000 €
23.000 € 169.899 €
property.avg_area61.990 €
property.similar_lbl562

52% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.