TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

Popesti-Leordeni, Fermei

134.900 EUR

Apartament 3 camere – zona Campus Scolar

location_on Popesti-Leordeni, Fermei, Bucuresti Ilfov

134.900 EUR
1.823 EUR/mp
ID: VDI643.1205865 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 1
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 2
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 3
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 4
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 5
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 6
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 7
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 8
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 9
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 10
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 11
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 12
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 13
Apartament 3 camere – zona Campus Scolar - foto 14
1 / 14
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 74 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2011 home 93 mp constr.

الوصف

Apartament 3 camere
Localizare: Strada Astrelor, Popesti-Leordeni
Aproape de Campus Scolar Drumul Fermei ndash; aproximativ 5 minute mers pe jos
Situat intr-o vila P+1+M
An constructie: 2010
Etaj: 1
Compartimentare:
Living
Bucatarie
2 dormitoare
Baie
Balcon
Dotari si avantaje:
Se vinde complet mobilat si utilat
Aer conditionat
Rulouri la geamuri
Foisor amenajat, utilizabil in cota indiviza
Zona linistita, ideala pentru familie
Potrivit si pentru investitie
Pret: 134.900 euro
Contact: Negotei Cristi 0787 408 165

المواصفات

رقم VDI643.1205865
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 74 م²
المساحة المبنية 93 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 1
إجمالي الطوابق 1
سنة البناء 2011
Preț/mp 1.823 EUR/mp

location_on الموقع

Fermei, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 134.900 €
44.950 € 265.000 €
property.avg_area107.373 €
property.similar_lbl501

77% dintre proprietățile similare din Popesti-Leordeni au prețul mai mic.