TET — بوابة عقارية دولية
TET

3 camere decomandate Arena Mall

Bacau, Nord

99.000 EUR

3 camere decomandate Arena Mall

location_on Bacau, Nord, Bacau

99.000 EUR
1.523 EUR/mp
ID: VDI21.1216174 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
3 camere decomandate Arena Mall - foto 1
3 camere decomandate Arena Mall - foto 2
3 camere decomandate Arena Mall - foto 3
3 camere decomandate Arena Mall - foto 4
3 camere decomandate Arena Mall - foto 5
3 camere decomandate Arena Mall - foto 6
3 camere decomandate Arena Mall - foto 7
3 camere decomandate Arena Mall - foto 8
3 camere decomandate Arena Mall - foto 9
3 camere decomandate Arena Mall - foto 10
3 camere decomandate Arena Mall - foto 11
1 / 11
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 65 mp bathtub 2 băi layers Et. 3 calendar_today 1992 home 70 mp constr.

الوصف

Apartamentul este unul decomandat, cu 3 camere, situat la etajul 3 dintr-un bloc cu 8 etaje, avacirc;nd o suprafa#539;#259; util#259; de 74 mp. Include un balcon spa#539;ios cu ferestre din termopan, asiguracirc;nd o izolare termic#259; #537;i fonic#259; bun#259;. Un detaliu important este geamul la baie, care permite aerisirea natural#259;.
Interiorul este finisat cu u#537;i personalizate, oferind un design modern #537;i elegant. Apartamentul este dotat cu gresie #537;i faian#539;#259; icirc;n zonele umede (buc#259;t#259;rie #537;i b#259;i), iar icirc;n camerele de zi #537;i dormitoare g#259;sim parchet de calitate. Cele dou#259; b#259;i asigur#259; confortul locatarilor, ideal pentru familii sau cupluri care apreciaz#259; intimitatea #537;i func#539;ionalitatea.
Localizarea este un alt punct forte al apartamentului. Este situat icirc;n zona de nord, la doar 5 minute de puncte de interes majore precum Arena Mall, Selgros #537;i #537;coli renumite din Bac#259;u, cum ar fi #536;coala Mihai Dr#259;gan #537;i #536;coala Georgeta Mircea Cancicov. Aceast#259; proximitate face ca apartamentul s#259; fie ideal pentru familii sau cei care doresc acces rapid la facilit#259;#539;i comerciale #537;i educative.Se poate viziona oricand prin agentia noastra. Tel. 0748 10 20 70.

المواصفات

رقم VDI21.1216174
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 65 م²
المساحة المبنية 70 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 3
إجمالي الطوابق 8
سنة البناء 1992
Preț/mp 1.523 EUR/mp

location_on الموقع

Nord, Bacau, Bacau (localizare aproximativă)

Simona Morariu
Asociatia Comunitatea Profesionistilor in Imobiliare
مشاركة

السعر السوقي

Preț cerut: 99.000 €
35.000 € 182.500 €
property.avg_area74.823 €
property.similar_lbl42

83% dintre proprietățile similare din Bacau au prețul mai mic.