TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metr...

Bucuresti, Dristor

139.800 EUR

Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor

location_on Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov

139.800 EUR
2.184 EUR/mp
ID: VDI643.1206575 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 1
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 2
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 3
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 4
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 5
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 6
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 7
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 8
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 9
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 10
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 11
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 12
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 13
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 14
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 15
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 16
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 17
Apartament 3 camere decomandat - Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor - foto 18
1 / 18
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 64 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1970 home 64 mp constr.

الوصف

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, confort , situat in cartierul Dristor, intr-un imobil construit in anul 1970 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 64 mp. ID intern: 131.

المواصفات

رقم VDI643.1206575
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 64 م²
المساحة المبنية 64 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق 1
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1970
Preț/mp 2.184 EUR/mp

location_on الموقع

Dristor, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 139.800 €
499 € 3.500.000 €
property.avg_area181.530 €
property.similar_lbl4127

63% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.