TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini | ID :1469

Suceava, Est

54.500 EUR

Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini | ID :1469

location_on Suceava, Est, Suceava

54.500 EUR
801 EUR/mp
ID: VDI363.1216251 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 1
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 2
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 3
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 4
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 5
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 6
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 7
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 8
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 9
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 10
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 11
Apartament 3 camere | 68 mp | Obcini |  ID :1469 - foto 12
1 / 12
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 68 mp bathtub 1 baie layers Et. mansarda calendar_today 2008 home 68 mp constr.

الوصف

Agentia imobiliara FIMMO va propune spre vanzare un apartament dragut si primitor, situat in cartierul Obcini, la mansarda unui bloc bine construit si complet izolat termic. Cu o suprafata totala de 68 mp, acest apartament imbina perfect confortul, calitatea si eficienta energetica, oferind viitorilor proprietari un camin placut si usor de intretinut.
Mansarda a fost realizata cu materiale de calitate superioara, avand pereti grosi de peste 60 cm si doua straturi de vata bazaltica, fapt ce asigura o izolare excelenta. Aceasta structura contribuie semnificativ la mentinerea unei temperaturi constante, atat in sezonul rece, cat si in cel cald, garantand astfel un confort termic ridicat pe tot parcursul anului.
Apartamentul este compartimentat eficient, fiind format din doua dormitoare luminoase, o baie moderna si o bucatarie open space cu zona de living, ideala pentru momentele petrecute in familie sau alaturi de prieteni. Intreg spatiul este amenajat cu atentie, oferind o atmosfera placuta si relaxanta.
Incalzirea pe timp de iarna se realizeaza prin intermediul aparatului de aer conditionat si al aerotermei, iar pentru apa calda este instalat un boiler performant. Chiar daca nu exista tragere de gaz, solutiile tehnice implementate asigura un consum redus si un confort termic eficient.
Mansarda este construita solid si ofera un spatiu comod, cald iarna si racoros vara mdash; o locuinta potrivita atat pentru o familie tanara, cat si pentru persoane care cauta un camin linistit si bine intretinut in una dintre cele mai apreciate zone ale orasului.
Pentru mai multe informatii sau pentru programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati!
Contact: 0752 692 625 ndash; Nona Email: nona@fimmoimobiliare.ro

المواصفات

رقم VDI363.1216251
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 68 م²
المساحة المبنية 68 م²
الغرف 3
الحمامات 1
الطابق mansarda
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 2008
Preț/mp 801 EUR/mp

location_on الموقع

Est, Suceava, Suceava (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 54.500 €
39.500 € 375.000 €
property.avg_area111.593 €
property.similar_lbl136

2% dintre proprietățile similare din Suceava au prețul mai mic.