TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere zona Nord

Ploiesti, Nord

56.500 EUR

Apartament 2 camere zona Nord

location_on Ploiesti, Nord, Prahova

56.500 EUR
1.158 EUR/mp
ID: VDI410.1217540 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 2 camere zona  Nord - foto 1
Apartament 2 camere zona  Nord - foto 2
Apartament 2 camere zona  Nord - foto 3
Apartament 2 camere zona  Nord - foto 4
Apartament 2 camere zona  Nord - foto 5
Apartament 2 camere zona  Nord - foto 6
Apartament 2 camere zona  Nord - foto 7
1 / 7
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 49 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 1974 home 54 mp constr.

الوصف

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in pe strada Cibinului.
Situat intr-un bloc din 1974 cu un regim de inaltime de 4 etaje , disponibil la etajul 2.
Se desfasoara pe o suprafata de 48.8 mp utili plus balcon.Imobilul se vinde partial complet.
Imobilul este situat in apropiere de autobuz, supermarket, fastfood, trafic pietonal, piata.
Anumite informatii sunt cu titlu orientativ #537;i pot s#259; difere in realitate. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa ne contactati.

المواصفات

رقم VDI410.1217540
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 49 م²
المساحة المبنية 54 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1974
Preț/mp 1.158 EUR/mp

location_on الموقع

Nord, Ploiesti, Prahova (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 56.500 €
31.000 € 269.000 €
property.avg_area88.328 €
property.similar_lbl309

26% dintre proprietățile similare din Ploiesti au prețul mai mic.