TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau

Buzau, Brosteni

66.000 EUR

Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau

location_on Buzau, Brosteni, Buzau

66.000 EUR
1.294 EUR/mp
ID: VDI379.1220443 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 1
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 2
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 3
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 4
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 5
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 6
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 7
Apartament 2 camere semidecomandat Brosteni Buzau - foto 8
1 / 8
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 51 mp bathtub 1 baie layers Et. 4 calendar_today 1979 home 56 mp constr.

الوصف

REGIS Imobiliare va propune spre vanzare apartament 2 camere semidecomandat Brosteni, Buzau.
Apartamentul, este situat la etajul 4 al unui bloc de 4 niveluri, are o buna hidroizolatie, termoizolat exterior si interior, este complet mobilat si utilat, clasic, stare buna. Are living spatios, dormitor mare, bucatarie generoasa, baie cu cada si geam, balcon inchis cu termopan. Are imbunatatiri precum centrala termica cu calorifere, geamuri termopan, usi schimbate, gresie, faianta. Pe etaj exista uscator folosit la comun.
Situarea, la doar cateva minute de Parcul Marghiloman, Parcul Tineretului si centrul orasului, intr-o zona linistita si totusi circulata, in apropierea tuturor zonelor de interes general, ii confera imobilului valente noi.
Pentru alte detalii si vizionari, puteti apela cu incredere. Comisionul agentiei este de 2%+tva din pretul de tranzactionare platibil de catre cumparator.
ID 3692

المواصفات

رقم VDI379.1220443
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 51 م²
المساحة المبنية 56 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 4
إجمالي الطوابق 4
سنة البناء 1979
Preț/mp 1.294 EUR/mp

location_on الموقع

Brosteni, Buzau, Buzau (localizare aproximativă)