TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere de vanzare | Mihai Bravu | Global Reside...

Bucuresti, Mihai Bravu

189.000 EUR

Apartament 2 camere de vanzare | Mihai Bravu | Global Residence

location_on Bucuresti, Mihai Bravu, Bucuresti Ilfov

189.000 EUR
3.436 EUR/mp
ID: VDI644.1207978 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 2 camere de vanzare | Mihai Bravu | Global Residence - foto 1
Apartament 2 camere de vanzare | Mihai Bravu | Global Residence - foto 2
Apartament 2 camere de vanzare | Mihai Bravu | Global Residence - foto 3
Apartament 2 camere de vanzare | Mihai Bravu | Global Residence - foto 4
Apartament 2 camere de vanzare | Mihai Bravu | Global Residence - foto 5
1 / 5
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 55 mp bathtub 1 baie layers Et. 7 calendar_today 2020 home 55 mp constr.

الوصف

Apartament modern, gata de mutat, situat icirc;n complexul Global Residence, la cacirc;#539;iva pa#537;i de sta#539;ia de metrou Mihai Bravu. Ideal pentru locuit sau investi#539;ie.
Detalii principalebull; 2 camerebull; Suprafa#539;#259; util#259;: 55 mpbull; Etaj 7 din 10 (bloc cu lift)bull; Construc#539;ie 2020bull; Se vinde mobilat #537;i utilat completbull; Vedere deschis#259;, direct c#259;tre zona metroului
Avantaje loca#539;iebull; Acces imediat la metroubull; Linii STB icirc;n apropierebull; Magazine, supermarketuri, farmaciibull; Acces rapid c#259;tre centru #537;i zona Tineretului
Compartimentarea este eficient#259;, cu living luminos, dormitor separat, buc#259;t#259;rie complet echipat#259; #537;i baie modern#259;. Apartamentul arat#259; foarte bine #537;i nu necesit#259; investi#539;ii suplimentare.
Pre#539;: 189.000 euro;

المواصفات

رقم VDI644.1207978
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 55 م²
المساحة المبنية 55 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 7
إجمالي الطوابق 10
سنة البناء 2020
Preț/mp 3.436 EUR/mp

location_on الموقع

Mihai Bravu, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 189.000 €
499 € 3.500.000 €
property.avg_area181.530 €
property.similar_lbl4127

79% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.