TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia

Bucuresti, Damaroaia

180.000 EUR

Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia

location_on Bucuresti, Damaroaia, Bucuresti Ilfov

180.000 EUR
2.769 EUR/mp
ID: VDI662.1226467 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia - foto 1
Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia - foto 2
Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia - foto 3
Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia - foto 4
Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia - foto 5
Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia - foto 6
Apartament 2 camere de vanzare Damaroaia - foto 7
1 / 7
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 65 mp bathtub 1 baie layers Et. 2 calendar_today 2021 home 82 mp constr.

الوصف

Excelenta prin experienta!
Apartament spatios si luminos ndash; 2 camere, Damaroaia
Va prezentam spre vanzare un apartament deosebit de 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil cu regim redus de inaltime (P+2), in zona linistita Damaroaia.
Locuinta se remarca prin spatiul generos si luminozitatea naturala, avand o suprafata utila interioara de 64 mp si 2 balcoane insumand 17 mp, ideale pentru relaxare, colt verde sau chiar o zona de dining in aer liber.
Compartimentarea este practica si confortabila: living spatios, dormitor luminos, bucatarie separata si baie moderna.
- 2 camere- 64 mp utili interiori- 2 balcoane (17 mp)- foarte luminos- imobil cochet cu doar 2 etaje
O alegere excelenta pentru cei care isi doresc o locuinta spatioasa, intr-o zona linistita, dar cu acces facil catre punctele de interes ale orasului.
.

المواصفات

رقم VDI662.1226467
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 65 م²
المساحة المبنية 82 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 2
إجمالي الطوابق 2
سنة البناء 2021
Preț/mp 2.769 EUR/mp

location_on الموقع

Damaroaia, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 180.000 €
499 € 3.500.000 €
property.avg_area181.530 €
property.similar_lbl4127

78% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.