TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima lini...

Mamaia, Exterior Nord

226.750 EUR

Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare

location_on Mamaia, Exterior Nord, Constanta

226.750 EUR
3.763 EUR/mp
ID: VDI662.1225659 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 1
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 2
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 3
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 4
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 5
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 6
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 7
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 8
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 9
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 10
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 11
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 12
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 13
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 14
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 15
Apartament 2 camere - Complex rezidential de lux, prima linie la mare - foto 16
1 / 16
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 60 mp bathtub 2 băi layers Et. 2 calendar_today 2023 home 80 mp constr.

الوصف

Excelenta prin experienta!
Va propunem spre vanzare -
Apartament exclusivist cu 2 camere - 2 bai, situat in prima linie la mare, in Mamaia Nord, intr-un complex rezidential de lux cu deschidere directa catre plaja si vedere spectaculoasa la mare.Cu o suprafata utila 60.26 mp, completata de un balcon generos de 19.94 mp, acest apartament ofera spatiu, lumina si confort la cele mai inalte standarde. Finisajele sunt premium, apartamentul este complet finalizat, iar actele sunt pregatite pentru vanzare, permitand o mutare rapida in 48 de ore, intr-un bloc deja locuit.Complexul redefineste viata la malul marii, oferind rezidentilor:piscina privata cu zona de relaxaresala de fitness privata, complet echipatasupraveghere si paza 24/24parcare interioaraclinica esteticalobby elegant, cu design de lux
O proprietate ideala pentru cei care isi doresc privilegul de a locui pe plaja, dar si o investitie sigura intr-una dintre cele mai apreciate zone de pe litoralul romanesc.
Pentru orice alte detalii, va stau la dispozitie!
ID intern: TET0022069

المواصفات

رقم VDI662.1225659
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 60 م²
المساحة المبنية 80 م²
الغرف 2
الحمامات 2
الطابق 2
إجمالي الطوابق 11
سنة البناء 2023
Preț/mp 3.763 EUR/mp

location_on الموقع

Exterior Nord, Mamaia, Constanta (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 226.750 €
75.000 € 1.200.000 €
property.avg_area210.416 €
property.similar_lbl36

81% dintre proprietățile similare din Mamaia au prețul mai mic.