TET — بوابة عقارية دولية
TET

apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3

Braila, Viziru 3

37.900 EUR

apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3

location_on Braila, Viziru 3, Braila

37.900 EUR
758 EUR/mp
ID: VDI446.1208780 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 1 vizualizări
apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3 - foto 1
apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3 - foto 2
apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3 - foto 3
apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3 - foto 4
apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3 - foto 5
apartament 2 cam 50mp conf 1 Decomandat , viziru 3 - foto 6
1 / 6
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 50 mp bathtub 1 baie layers Et. 8 calendar_today 1980 home 50 mp constr.

الوصف

2 camere confort 1 Decomandat, zona Viziru 3, etaj 8
* bloc cu lift
* Disponibil imediat
* Tamplarie interioara si exterioara lemn
* Posibilitate personalizare dupa bunul plac
Cristian Imobiliare - din 1993 Primii in Braila
CRS7299
amp;07

المواصفات

رقم VDI446.1208780
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 50 م²
المساحة المبنية 50 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 8
إجمالي الطوابق 10
سنة البناء 1980
Preț/mp 758 EUR/mp

location_on الموقع

Viziru 3, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 37.900 €
23.000 € 169.899 €
property.avg_area61.990 €
property.similar_lbl562

9% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.