TET — بوابة عقارية دولية
TET

Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp Bloc Nou

Suceava, George Enescu

179.000 EUR

Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp Bloc Nou

location_on Suceava, George Enescu, Suceava

179.000 EUR
ID: VDI376.1224716 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 1
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 2
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 3
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 4
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 5
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 6
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 7
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 8
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 9
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 10
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 11
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 12
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 13
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 14
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 15
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 16
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 17
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 18
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 19
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 20
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 21
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 22
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 23
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 24
Apartament 117mp mobilat 1500 Euro/mp  Bloc Nou - foto 25
1 / 25
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 119 mp bathtub 2 băi layers Et. 5 calendar_today 2011 home 125 mp constr.

الوصف

Apartament 3 camere 119mp utili
Bloc nou
Zona foarte buna - 5 minute de Universitate
5 minute de Piata Mica , 5 minute Lidle
2 minute de mijloace de transport in comun
2 dormitoare
2 bai
dresing, debara, balcon
Interfon
Aer conditionat,
Orientare sud-Sud-vest foarte calduros,
Scar#462; linistit#462;, supravegheat#462; video
Interior marmura
Lift 6 persoane
0745030404
ID intern: 54.

المواصفات

رقم VDI376.1224716
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 119 م²
المساحة المبنية 125 م²
الغرف 3
الحمامات 2
الطابق 5
إجمالي الطوابق 6
سنة البناء 2011

location_on الموقع

George Enescu, Suceava, Suceava (localizare aproximativă)

مشاركة
verified Comision 0% cumpărător

السعر السوقي

Preț cerut: 179.000 €
39.500 € 375.000 €
property.avg_area111.593 €
property.similar_lbl136

90% dintre proprietățile similare din Suceava au prețul mai mic.