TET — بوابة عقارية دولية
TET

1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar

Braila, Buzaului

49.990 EUR

1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar

location_on Braila, Buzaului, Braila

49.990 EUR
1.190 EUR/mp
ID: VDI446.1209023 | نُشر: 05.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع | 2 vizualizări
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 1
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 2
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 3
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 4
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 5
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 6
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 7
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 8
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 9
1 camera Mobilat si Utilat, Buzaului, etaj intermediar - foto 10
1 / 10
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 1 cam. square_foot 42 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 1990 home 42 mp constr.

الوصف

Apartament 1 camera, Mobilat si Utilat
* Etaj intermediar, Buzaului
* Dotat cu centrala termica
* Aer conditionat
* Faianta, gresie in tot apartamentul
* Balcon inchis in termopan
* Foarte bine intretinut
* Acte la zi
Cristian Imobiliare - din1993 Primii in Braila
CRS6921
amp;07

المواصفات

رقم VDI446.1209023
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 42 م²
المساحة المبنية 42 م²
الغرف 1
الحمامات 1
الطابق 5
إجمالي الطوابق 6
سنة البناء 1990
Preț/mp 1.190 EUR/mp

location_on الموقع

Buzaului, Braila, Braila (localizare aproximativă)

السعر السوقي

Preț cerut: 49.990 €
23.000 € 169.899 €
property.avg_area61.990 €
property.similar_lbl562

31% dintre proprietățile similare din Braila au prețul mai mic.