TET — بوابة عقارية دولية
TET

Ap 2cam Vitan et1/1 70mp complet

Bucuresti, Vitan

600 EUR

Ap 2cam Vitan et1/1 70mp complet

location_on Bucuresti, Vitan, Bucuresti Ilfov

600 EUR
ID: VDI97.1204459 | نُشر: 04.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
home Apartamente
Inchiriere
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 70 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 1980 home 81 mp constr.

الوصف

Disponibil de la 11 mai 2026 spre #238;nchiriere un apartament spa?ios de 2 camere (70 mp utili) #238;n Vitan Residence 1 complex reziden?ial lini?tit, cu acces controlat. Pre?: 550 euro apartamentul + 50 euro locul de parcare privat #238;n complex (total 600 euro) Loc de parcare suprateran, #238;n curtea #238;nchisa a ansamblului. Detalii apartament 70 mp utili Living generos + zona de dining Dormitor spa?ios, lini?tit Bucatarie #238;nchisa, complet utilata Balcon mare, #238;nchis ?i izolat, perfect ca spa?iu de relaxare birou depozitare Mobilat clasic, bine #238;ntre?inut, foarte curat Apartament luminos, orientat ideal Etaj intermediar Despre complex Ansamblu reziden?ial #238;nchis ?i sigur Acces pe baza de bariera Loc de parcare proprietate, inclus #238;n pre?ul final Zona lini?tita, cu vecini civiliza?i Dotari Aer condi?ionat Centrala de bloc Dressing ?i spa?ii mari de depozitare Electrocasnice Geamuri mari, lumina naturala Localizare Vitan Residence 1 aproape de: Mall Vitan Bucure?ti Mall Mihai Bravu transport public magazine, supermarket, farmacii Acces rapid catre centrul ora?ului.

المواصفات

رقم VDI97.1204459
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Inchiriere
المساحة المستغلة 70 م²
المساحة المبنية 81 م²
الغرف 2
الحمامات 1
الطابق 1
إجمالي الطوابق 1
سنة البناء 1980

location_on الموقع

Vitan, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)
property.loading_map
Galaxy Imob
Galaxy Imob وكالة عقارية
GLX2804B.Grusea Dan
GLX2804B.Grusea Dan
Galaxy Imob
مشاركة

السعر السوقي

Preț cerut: 600 €
180 € 9.700 €
property.avg_area811 €
property.similar_lbl4492

54% dintre proprietățile similare din Bucuresti au prețul mai mic.