TET — بوابة عقارية دولية
TET

Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intr...

Popesti-Leordeni, Primarie

195.000 EUR

Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni

location_on Popesti-Leordeni, Primarie, Bucuresti Ilfov

195.000 EUR
1.893 EUR/mp
ID: VDI662.1225963 | نُشر: 06.05.2026 | محدّث: منذ أسبوع
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 1
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 2
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 3
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 4
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 5
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 6
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 7
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 8
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 9
Oportunitate investitie! Apartament premium 4 camere cu intrare separata, ideal office/cabinet, Sos.Oltenitei, Popesti Leordeni - foto 10
1 / 10
بيع
/
Glisati pentru navigare
bed 4 cam. square_foot 103 mp bathtub 1 baie layers Et. 1 calendar_today 2010 home 114 mp constr.

الوصف

Excelenta prin experienta!
Vanzare apartament 4 camere ndash; ideal birou/sediu, cu intrare separata spatioasa, situata intr-o zona cu vad comercial puternic si maxima vizibilitate
O proprietate de exceptie, cu multiple posibilitati de utilizare, aflata intr-un imobil modern construit in 2010 intr-o zona cu excelent potential pentru business.
Apartamentul beneficiaza de intrare separata si are o suprafata construita de 114 mp, fiind situat la etajul 1 din 6, intr-o cladire cu acces facil la transportul public, scoli, gradinite si zone comerciale.
Compartimentarea este excelenta: 4 camere, 1 bai, 1 bucatarie inchisa, 2 balcoane iar intrarea separata ofera acces la inca 20 mp in zona scarii.
Proprietatea are vizibilitate si accesibilitate premium prin dubla deschidere, inclusiv catre catre soseaua principala. Zona este circulata, inclusiv pietonal, fiind intr-o continua expansiune ca pol important de business.
Statia de autobuz este chiar in zona iar metrou Dimitrie Leonida este la aprox 2 Km. Exista 2 locuri de parcare alocate.
Apartamentul este ideal pentru rezidenta de lux sau pentru activitati de servicii, reprezentanta, office, cabinet de avocatura, notariat, clinica medicala, consultanta, avand avantajul spatiilor generoase si al unei locatii accesibile, excelent amplasata.
Pret vanzare: 195.000 EUR
Disponibil si pentru inchiriere
Va invitam sa ne contactati pentru detalii suplimentare si vizionare!
Oferim acces la consultanta de specialitate gratuita pentru solutii optime de creditare.

المواصفات

رقم VDI662.1225963
نوع العقار Apartamente
نوع المعاملة Vanzare
المساحة المستغلة 103 م²
المساحة المبنية 114 م²
الغرف 4
الحمامات 1
الطابق 1
إجمالي الطوابق 6
سنة البناء 2010
Preț/mp 1.893 EUR/mp

location_on الموقع

Primarie, Popesti-Leordeni, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)